Naujienų Tribūna

Svarbiausi įvykiai – glaustai

Naujoji NaujienuTribuna.lt: svarbiausių dienos įvykių srautas 3

by


2013-05-28

Kaip jau ir buvo anonsuota praeitą savaitę, projektas “Naujienų Tribūna” įgauna naują pavidalą ir naują pagreitį. Su džiaugsmu pristatau jums NaujienuTribuna.lt, kuris jau veikia ir pasiruošęs jūsų dėmesiui.

Dabartinė Naujienu.tribuna.lt (adresas su tašku) sėkmingai veikė daugiau nei mėnesį, ir dabar atėjo laikas plėsti funkcionalumą bei vartotojų masę. Taigi, apie viską konkrečiau.

Naujienų Tribuna - svarbiausios dienos naujienos
Naujoji “Naujienų Tribūna”

Naujienų srautas – visą dieną

Iki šiol gyvavusi “Tribūna” siūlė užsukti kiekvieną vakarą ir gauti tos dienos naujienų porciją. Bet juk ne visada taip būna – dažnai norisi peržvelgti naujienas ir ryte, ir per pietus. Taigi, naujasis projektas suteikia būtent tokią galimybę: srautas atnaujinamas visą dieną.

Tuo pačiu lieka ir visų pamėgtos vakarinės serijos – nuo šiol jos bus prieinamos skiltyje “TOP”. Taip pat bus galimybė jas užsisakyti ir el.paštu, bet apie tai kiek vėliau.

Svarbiausios keturios skiltys

Apdorojant visas naujienas iš lietuviškų portalų, išskyrėme keturias svarbiausias temas – Lietuvoje, Pasaulyje, Verslas ir Sportas. Tiesa, kadangi sporto naujienų yra daug, o tikrų gerbėjų yra sąlyginai mažai, tai pagrindiniame puslapyje išvysite tik pirmų trijų skilčių naujienas: norėdami paskaityti sporto įvykius, užsukite į meniu “Sportas”.

VIP narystė – privilegijos

Skirtingai nuo dabartinės “Tribūnos”, naujoje sistemoje įvesta registracija. Tie, kas užsiregistruos ir užsisakys VIP narystę, gauna tokias papildomas galimybes:

  • Gauna naujienas iš didesnio šaltinių skaičiaus (paprasti skaitytojai – tik iš DELFI ir 15min.lt)
  • Gali pažymėti žvaigždute naujienas vėlesniam perskaitymui
  • Gauna svarbiausias dienos naujienas el.paštu kiekvieną vakarą
  • Svarbiausia: paremia projektą ir taip padeda jam toliau gyvuoti

Dėmesio – akcija! Projekto starto metu visiems užsiregistravusiems bus nemokamai suteikta 14 dienų VIP narystė.

Pavadinkime tai “beta” versija

Projektas tik startuoja, tad matysite ženkliuką “beta” – galite drąsiai reikšti savo pageidavimus ar pastabas. O gal jų turite jau dabar? Tada pirmyn į komentarus!

Dar kartą nuoroda į projektą: http://www.naujienutribuna.lt

P.S. Nuoširdus ačiū Arūnui, kuris priglaudė “Naujienų Tribūną” pirmąją versiją po savo Tribuna.lt sparneliu.


Comments

  1. mobili versija yra?

  2. Kodėl neveikiot http://www.naujienutribuna.lt/?

    Sako, kad išjungta :/

  3. Tai taip – pabandžiau, pamačiau kad nedaug žmonių ateina, paklausinėjau dar “ar tikrai jums to nereikia” ir nebepratęsiau hostingo. Filtruotų naujienų lietuviams nereikia, visi pasirodo patenkinti skaitydami delfius ir/arba soc.tinklus. Gaila, bet, kaip sakoma, “fail fast”.